Persian English
نگاه گذرا

خیرخواهی ورزشکاران در پارک شاهد

80738585-4560463

این برنامه که روز یکشنبه بیست و سوم تیرماه ۹۲ در پارک شاهد پارس آباد برگزار گردید با تلاوت آیاتی چند از کلام اله مجید آغاز شد. ابتدا آقای شهبازی  تهیه کننده این برنامه ضمن خیرمقدم و تقدیر و تشکر از مهمانان ، مسئولین ، ورزشکاران و اولیاء آنان با بیان اینکه باشگاه کاراته مغان جوان خود را موظف به حمایت از مؤسسه خیریه آرزو می داند  برای کمک به بیماران آرزو اعلام آمادگی کردند و از اقدامات مؤسسه جهت حمایت از بیماران سرطانی قدردانی نمودند .

 مدیر عامل آرزو سعید مجردی با اشاره به اینکه مؤسسه آرزو در سال ۱۳۸۶ با هدف حمایت از بیماران و به ویژه کودکان مبتلا به سرطان و نیز کاهش  آلام و دردها ی این بیماران برای اولین بار در سطح استان تأسیس شد تصریح کردند ما افتخار می کنیم که مؤسسه آرزوبا حفظ و دنبال کردن هدف اولیه و متعالی خود که همان حمایت از بیماران سرطانی است با شفاف سازی و فعالیتهای مثمر ثمر آرزو و با حمایتهای مردم توانسته ۴۳۰ بیمار سرطانی از سراسر دشت مغان را تحت پوشش و حمایتهای خود در آورد و نیز موسسه آرزو که یک نهاد کاملا مردمی است و  با قلکهای سبز کودکان حامی  آرزو و حمایتهای تمامی اقشار اداره می شود توانسته در ۳ ماهه اول سال ۹۲ علاوه بر کمکهای غیر نقدی که همیشه انجام داده بیست میلیون تومان به بیماران سرطانی کمک نماید و علاوه بر آن  زمینی به مساحت ۵۵۵ متر مربع که در خیابان شهید پیرزاده واقع است و در حال حاضر به عنوان پارکینگ و دفتر عصر موسسه محسوب می شود خریداری کند . و اینها همه در سایه فعالیتها و مدیریت بهتر و نیز کمکهای مردم بزرگوار بوده است که در آینده ای نه چندان دور اولین درمانگاه نیز که تمام اقشار مردم بتوانند از آن استفاده نمایند د راین مکان افتتاح خواهد شد وعواید حاصل از آن به نفع بیماران سرطانی خواهد بود. همچنین مدیر عامل آرزو از اعضای جدید شورای اسلامی شهرستان پارس آباد که در برنامه حضور داشتند خواست تا با تشکیل جلسه ای در دفتر آرزو با هیئت مدیره مؤسسه دلایل ازدیاد سرطان در منطقه ونیز راههای پیشگیری از آن را مورد بررسی قرار دهند مدیر عامل آرزو در پایان سخنان خود از تمام مهمانان و مسئولین و همچنین از هیئت مدیره  به ویژه  خزانه دار محترم آقای خداپرست و کارکنان آرزو که در برنامه حضور داشتند بخاطر فعالیتهای بی شایبه شان وآقای شهبازی بخاطرتهیه برنامه نوع دوستانه همچنین از آقای آزادی خبرنگار محترم پارس آباد که با حضور در اکثر برنامه های آرزو سعی داشته اند خبرهای مربوط به فعالیتها و برنامه های آرزو را درخبرهای استانی صدا و سیمای اردبیل انعکاس دهند ونیز از مردم بزرگوار به خاطر حمایتهایشان تقدیر و تشکر نموده و خواستارمشارکت در طرح خانه به خانه که توسط نمایندگان آرزو در حال اجراست شدند.

آقای مروت مهر آور رئیس تربیت بدنی پارس آباد نیز به تلاش برای ریشه کن کردن این بیماری هزینه آور ومهلک اشاره نمودند و از طرف جامعه ورزشی پارس آباد قول مساعد دادند تا مؤسسه آرزو در تمام برنامه های ورزشی حضور داشته باشد . در ادامه از ورزشکارانی که موفق به کسب مقام شده اند با اهدا ء جوایزی قدردانی به عمل آمد.ورزشکاران نیکوکار باشگاه مغان جوان نیزبا اهدای پاکتهای مخصوص ورزشکاران که قبلاتوسط مؤسسه آرزو در بین آنان توزیع شده بود و همچنین از صندوق این باشگاه جمعا مبلغ ۲۸۰۶۲۵۰ ریال تقدیم بیماران تحت پوشش آرزو نمودند. آقای بابک شهبازی نیز مدیر باشگاه کاراته کاران مغان جوان مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال به آرزو اهدا کرد.  

آقای صمد نوری  منتخب شورای شهر باایراد سخنانی به فعالیتهای مؤسسه آرزو اشاره کرده و از هیئت مدیره و کارکنان آرزو و از تمام کسانی که از این نهاد مردمی حمایت کرده اند تقدیر و تشکر نمود و از مردم بزرگوار خواست تا با حمایتهای بیشتر از مؤسسه به بیماران سرطانی تحت پوشش آرزو یاری رسانند.

خانم تحفه همت جو بیمار تحت پوشش آرزو نیز داوطلبانه در این برنامه حاضر شد و از اقشار مردم  خواست تا حمایتهای خود را از مؤسسه آرزو دریغ نکنند زیرا بیماران به حمایتهای این بزرگواران نیاز دارند و مؤسسه آرزو هم از لحاظ مالی وهم از لحاظ معنوی بیماران رامورد حمایت قرار داده  واین مؤسسه و مردم خیر بخاطر حمایتهایشان تشکر نمود.

در پایان از تمام کسانی که در این اقدام خیرخواهانه سهیم بوده اند و همچنین از خانم رقیه رحیمی که داوطلبانه عکاسی این برنامه را بر عهده گرفتند تقدیر و تشکر می نماییم . خداوند به تمام کسانی که در این امر خیر مشارکت نمودند سلامتی و اجر اخروی عطا فرماید.

خبر مرتبط : تصاویر مربوط به خیرخواهی کاراته کاران نوجوان باشگاه مغان جوان

 

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme
رفتن به بالا